Pırlanta Yüzük ve Kolye

sirius

Evlilik teklifleri, sevgililer günü, evlilik yıl dönümleri ve diğer özel günler için kadınlara alınabilecek en güzel hediyelerin başında pırlanta takılar gelmektedir. Bu değerli taşların değerini ölçmek için karat denen bir ölçü birimi oluşturulmuş. 5 gramlık bir taş 1 karat olarak belirlenmiş. Bir pırlanta taş ne kadar büyükse o kadar değerli oluyor. 1 pırlanta taş ortalama 57 yüze sahipmiş. Yani 2 gramlık bir taşta 57 yüz oluşturuluyor.
Evlilik teklifi için tek taş yüzükleri 600 TL ile 20 bin TL arasında değişmektedir. Tek taş bir yüzüğün pırlanta taşı ne kadar büyükse o kadar değerlidir.
Pırlanta taşlar sadece yüzük için kullanılmıyor. Pırlanta kolyeler ve pırlanta küpeler de her kadının hayal ettiği değerli takılardır.
Pırlanta alırken nelere dikkat etmeliyiz, hangi testlere tabi tutmalıyız, sahte taşlar nasıl ayırt edilir gibi sorular benimde merak ettiğim konular arasındadır. Pırlanta markalarından Sirius Pırlanta bu konuda sizi aydınlatabilir. Firma web sitesi aracılığı ile bu tür konularda müşterilerini bilinçlendiriyor. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş ettiğiniz takıyı kontrol ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz.
Ayrıca yılbaşı dolayısıyla oldukça cazip fiyatlar ve indirim yapılmış. %45’e varan indirimlerden faydalanmak için acele etmenizde fayda var. Siz de pırlanta yüzükle sevdiğinize sürpriz yapabilirsiniz.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir